Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Melange

Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Melange, 45 × 30 cm

3.90 €

V akci je právě teď Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Melange, 45 × 30 cm od oblíbeného výrobce Tiseco Home Studio - tento produkt objednáte v akci za 3.90. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

SKU: 5413255092037
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Melange, 45 × 30 cm

  • Název: Zelené prestieranie Tiseco Home Studio Melange, 45 × 30 cm
  • Cena: 3.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • EAN: 5413255092037
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce