Žlté kreslo Max Winzer Tilly Max Winzer

Žlté kreslo Max Winzer Tilly

1029.90 EUR €

V akci je právě teď Žlté kreslo Max Winzer Tilly od kvalitní značky Max Winzer - tento artikl čeká na vás v jedinečné akci za 1049.00. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 60. Udělejte si radost.

Značka: 
SKU: 4052431091511
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Veľké gombíky, zamatovo lesklý poťah, pekne robustné útulné tvary a atmosféra starých parížskych bytov. Tak by sme mohli charakterizovať novú kolekciu Tilly.

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz je kladený na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet divu, že sa kúsky Max Winzer pýšia zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny príde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Žlté kreslo Max Winzer Tilly

  • Název: Žlté kreslo Max Winzer Tilly
  • Cena: 1049.00 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • EAN: 4052431091511
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce