Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Triangle

Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm

3.90 €

Jedinečná nabídka, Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm originální od labelu Tiseco Home Studio - tento artikl je tady pro vás v husté akci za 3.90. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad šesťdesiat eur. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

SKU: 5413255090842
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm

  • Název: Žlté prestieranie Tiseco Home Studio Triangle, 45 × 30 cm
  • Cena: 3.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • EAN: 5413255090842
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce